Peruki naturalne Białystok – jakiego kleju użyć by je przymocować?

Po raz pierwszy wypróbowałeś peruki naturalne Białystok, ale nie wyglądały one dobrze. Nosisz peruki naturalne Białystok ponownie przez kilka dni, ale jest to po prostu niewygodne. Ta sama peruka, która sprawiła, że ​​celebrytki są nienaganne, wcale nie zwiększa twojej pewności siebie, ale tylko sprawia, że ​​czujesz się niepewnie. Uczenie się metodą prób i błędów nie jest opcją, gdy Twoja reputacja jest zagrożona. Ale nie bój się, bo jesteśmy tutaj, aby cię uratować od krawędzi zawstydzającej awarii peruki.

Po prostu unikaj kilku najczęstszych błędów popełnianych przez początkujących użytkowników peruk, a będziesz nosić peruki jak profesjonalista.

Błąd nr 1: Nie obcinanie krawędzi koronki obcinanie krawędzi koronkowej peruki naturalnej Białystok. Większość nowicjuszy nie obcina koronkowych brzegów z obawy, że mogą przesadzić i sprawić, że peruka nie będzie się nadawać do noszenia. Ale nie zrobienie tego jest katastrofą. Jeśli jesteś na romantycznej randce, a wiatr wieje dokładnie tak, aby odsunąć włosy od linii włosów, twoja randka będzie mogła zobaczyć koronkowe krawędzie, a to tylko upokarzające. Nie odcinaj za dużo koronki. Wytnij małe fragmenty koronki zamiast wszystkich naraz. Odetnij koronkę dookoła przodu i boków koronkowej peruki za pomocą długich płynnych ruchów nożyczek, aby uniknąć poszarpanych krawędzi.

Błąd nr 2: Używanie klejów do peruk bez uprzedniego ich przetestowania. Podobnie jak w przypadku każdego produktu, którego chcemy używać na naszej twarzy, najpierw wykonaj test płatkowy. Kleje to substancje chemiczne, które mogą nie być odpowiednie dla wszystkich rodzajów skóry. Nałóż kroplę kleju na przedramię i pozostaw na kilka godzin lub na noc. Zwróć uwagę na obszar po dwóch dniach testu płatkowego. Jeśli nie ma reakcji alergicznej, możesz użyć kleju aby przymocować peruki naturalne Białystok. Jeśli zauważysz nawet najmniejsze podrażnienie skóry, zapomnij go użyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 × 2 =