T-shirty reklamowe Warszawa zamówisz w Exito

Umieszczenie logo na czapkach, koszulach i bluzach może być świetnym sposobem na upublicznienie swojego nazwiska. Jeśli masz pracowników, ubrania z Twoim logo służą jako mundur firmowy, który wyróżnia pracowników na stanowisku pracy. T-shirty reklamowe Warszawa z nazwą i logo Twojej firmy prawdopodobnie podlega odliczeniu od podatku. W zależności od tego, jak i kiedy odzież jest noszona, może to być wydatek na reklamę lub może lepiej pasować do innej kategorii podlegającej odliczeniu.

Jeśli drukujesz t-shirty reklamowe Warszawa z nazwą firmy i rozdajesz je klientom lub podczas akcji charytatywnej, takiej jak wyścig, koszulki stanowią wydatek reklamowy. Jeśli podasz t-shirty reklamowe Warszawa dla drużyny sportowej z nazwą firmy, będzie to również koszt reklamowy, ponieważ każdy, kto przyjdzie na te mecze, zobaczy logo Twojej firmy. Odliczasz ich koszt w taki sam sposób, jak odliczasz koszt breloczków, które rozdajesz, lub baneru, który wieszasz nad stoiskiem podczas wyścigu w celu identyfikacji Twojej firmy.

Jeśli drukujesz t-shirty reklamowe Warszawa, oddajesz je pracownikom i wymagasz od pracowników noszenia koszul do pracy, te elementy logo są materiałami eksploatacyjnymi, podobnie jak papier, długopisy i inne materiały, których używają Twoi pracownicy. Kiedy koszulki się zużyją, zastąpisz je nowymi, tak jak kupujesz więcej papieru i długopisów. Materiały eksploatacyjne to rzeczy, których używasz w swojej firmie, które mają stosunkowo krótką żywotność i wymagają wymiany.

Jeśli drukujesz elementy logo z nazwą firmy i oferujesz je klientom w sprzedaży, wówczas ujmujesz koszt w koszcie sprzedanych towarów. Chociaż dobrowolne noszenie logo w mieście jest świetną reklamą, fakt, że zarabiasz na każdej sprzedanej koszuli, powoduje, że koszt produkcji koszulki należy do kategorii kosztu sprzedanych towarów.

Firma Exito Group pozwala odliczyć koszty odzieży do pracy tylko wtedy, gdy zwykle nie byłaby noszona poza pracą. Ponieważ większość ludzi nosi t-shirt reklamowy i inne ubrania z logo tylko w pracy, koszule, czapki lub inne przedmioty, które zapewniasz pracownikom, można odliczyć. Jeśli nie masz pewności, jak sklasyfikować koszt elementów logo swojej firmy, skonsultuj się z doradcą podatkowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 + three =