Naprawa telefonu, czyli iPhone repair Warszawa

Masz iPhone’a 6 lub 6s? Możliwe, że masz do czynienia z nieco wolniejszym smartfonem dzięki ujawnieniu przez Apple, że spowalniał urządzenia iOS dotknięte uszkodzonymi bateriami. Od tego czasu firma ogłosiła, że ​​będzie oferować zamienniki baterii do iPhone’a 6 i nowszych. Ale niezależnie od tego, czy jesteś ofiarą jakiegoś snafu zarządzania energią, i tak powinieneś wymienić baterię.

Program wymiany baterii firmy Apple nie jest nowy, iPhone repair Warszawa odbywa się tam od dawna. Zawsze możesz wymienić baterię iPhone’a, ale musisz to zrobić w Apple Store (lub wysłać pocztą) i zapłacić słono. Niedawny rabat Apple w wysokości 100 złotych sprawia, że ​​wymiana baterii i iPhone repair Warszawa jest łatwiejsze w zarządzaniu, ale tylko na jeden rok.

Jeśli zaczynasz od nowa w 2018 roku, dlaczego nie zacząć od nowej baterii? Zacznij rysować za pomocą tych aplikacji na iPada Pro. Początkujący artyści mogą docenić użyteczność rysowania na tablecie w porównaniu do tradycyjnego. Wymiana baterii i naprawa telefonu, czyli iPhone repair Warszawa, może przedłużyć przydatność iPhone’a na kolejny rok lub dwa, oszczędzając kłopotów z koniecznością zakupu nowego telefonu, ponieważ Twój obecny iPhone Warszawa jest wolny. Zwiększy to również wartość odsprzedaży urządzenia, dzięki czemu klienci będą częściej kupować używany iPhone z nowszą baterią niż z oryginalnym, zdegradowanym.

Pamiętaj, że najlepiej oddać telefon iPhone do autoryzowanego serwisu, takiego jak TelHelp, lub wykonać iPhone repair Warszawa w sklepie firmowym Apple. Lepiej nie rób tego sam! Ambitni (lub niecierpliwi) właściciele iOS mogą chcieć przejść trasę DIY i samodzielnie ją zastąpić. W takim przypadku mogą zwrócić się do firmy naprawczej, która od tego czasu obniżyła cenę swoich zamiennych zestawów baterii iPhone’a. Oczywiście będziesz musiał sam dokonać wymiany, a to będzie kosztować gwarancję. Jeśli nadal jesteś gotowy, aby wysadzić tego robala, bądź gotów kupić nowy telefon, jeśli coś usmażysz. Może i tak nadszedł czas, biorąc pod uwagę złą baterię – iPhone repair w Warszawie, czyli naprawa telefonu jest nieuchronna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

eight − 4 =