Ośrodek wypoczynkowy Chmielno

Ośrodek wypoczynkowy Chmielno z 5 budynkami podzielonymi na 6 autonomicznych domów, duży centralny basen, restauracja dla gości z produktami ekologicznymi, duża przeszklona świetlica do zajęć, konie, gry dla dzieci, bezpłatne Wi-Fi.

Ceny na nocleg wahają się od  25 złotych do 45 złotych za noc za osobę.
Ośrodek wypoczynkowy Chmielno zbudowany jako mała rozproszona wioska, jak i wszystkie sześć domów, jest wyposażonych w kuchnię i autonomicznie przy wejściach, dzieląc wspólne basen i duży park. To gospodarstwo agroturystyczne w Chmielnie to wspaniała okazja, aby przeżyć wakacje zanurzone w naturze.

Co to znaczy agroturystyka?
Agroturystyka, którą cechuje się ośrodek wypoczynkowy Chmielno oznacza wakacje na farmie z zakwaterowaniem i basenem oferujące gościnność i działania związane z turystyką. Oprócz tego prowadzona jest działalność rolnicza z uprawami owoców, głównie jabłek. Oznacza to, że podczas wakacji Ty lub dzieci możecie doświadczyć codziennego życia, takiego jak zbieranie owoców, dostęp do ogrodu kuchennego lub skosztowanie pysznych domowych produktów, lub po prostu zabawa z psem lub kotem lub jazda konna wycieczka!

Gospodarstwo agroturystyczne z basenem i jazdą konną w ośrodku wypoczynkowym Chmielno przypomina podróż z rodziną w letnim domu wakacyjnym na Kaszubach, gdzie jest ktoś, kto dba o wszystko. To gospodarstwo agroturystyczne jest pięknie położone we wspaniałej wiejskiej okolicy na Kaszubach, wszystkie pokoje w gospodarstwie agroturystycznym są dobrze wyposażone we wszystkie udogodnienia.

Jeśli masz szczególne potrzeby lub życzenia, nie wahaj się z nami swobodnie skontaktować, chętnie pomożemy w wyborze idealnej willi wakacyjnej, apartamentu, zakwaterowania grupowego lub małej chaty jaką jest ośrodek wypoczynkowy Chmielno. Klikając na nazwę lub zdjęcie wynajmu wakacyjnego w Chmielnie znajdziesz szczegółowe informacje i więcej zdjęć. Jakieś pytania? Swobodnie skontaktuj się z nami przez e-mail, który znajdziesz na stronie pensjonatu „U Chłopa”, oferującego noclegi w Chmielnie na Kaszubach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

19 − 11 =