Awaryjne otwieranie Warszawa zamków samochodowych

Znowu Ci się to zdarzyło… Zatrzasnąłeś kluczyki w swoim samochodzie. Użyj tych sztuczek, aby przeprowadzić awaryjne otwieranie Warszawa.
1. Sztuczka wieszaka jest klasyczna; prawdopodobnie widziałeś go w kilku filmach. Wszystko czego potrzebujesz to wieszak i szczypce. Za pomocą szczypiec rozplątaj wieszak, aby mieć jedną stronę zaczepioną, a drugą prostą. Zamierzasz wsunąć wieszak na ubrania między okno i zdejmowanie izolacji. Gdy haczyk znajdzie się pod oknem, możesz zacząć szukać ramienia sterującego. Gdy go znajdziesz, pociągnij go, a drzwi się otworzą.

2. Użyj klina.
Ta metoda na awaryjne otwieranie Warszawa, może być trochę trudna, ostrzega specjalista z firmy Kluczyk, oferującej awaryjne otwieranie Warszawa. Znajdź cienkie, ale mocne narzędzie, którego możesz użyć jako klina. Następnie wyciągnij górną część ościeżnicy za pomocą narzędzia do podważania i wciśnij klin, aby przytrzymać ościeżnicę, mówi specjalista z firmy Kluczyk. Następnie, używając długiego, wąskiego pręta (może to być nawet wieszak), naciśnij przycisk odblokowania. Kierowcy Triple A i kierowcy ciężarówki holowniczej zwykle robią to w ten sposób i tak też robimy. Jednak nawet doświadczeni ludzie podrapią farbę lub zerwą zdzierające paski podczas tego procesu i być może będziesz potrzebować warsztatu blacharskiego, aby wyrównać górną część ościeżnicy, ponieważ czasami pozostają one odchylone od ciała po klinie jest używany.  Upewnij się więc, że koszty naprawy są naprawdę tego warte, zanim użyjesz klina, aby wydostać się z klęski„ zamkniętych kluczyków w samochodzie”. Jeśli martwisz się uszkodzeniem samochodu podczas awaryjnego otwierania Warszawa, zawsze możesz zostawić go profesjonalistom i wezwać kogoś do pomocy. Teraz, gdy wiesz, jak awaryjne otworzyć drzwi Warszawa odblokować drzwi samochodu bez kluczy, przeczytaj o tajemnicach ślusarzy, którzy nie powiedzą ci, aby nauczyć się więcej sztuczek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

one × four =