Pokoje w gospodarstwie na Kaszubach wynajmij już dziś!

Nawet jeśli nie stać Cię na pokoje w gospodarstwie na Kaszubach lub własne gospodarstwo rolne we Włoszech – lub w Prowansji, Irlandii, Andaluzji lub w innym miejscu, w którym znajduje się Twoja wymarzona wieś – pobyt na farmie lub agroturystyka zbliża Cię do wiejskiego serca Europy. Nie musisz nawet doić bawołu na mozzarellę ani tupać winogron na wino (chociaż czasami jest to opcja tymczasowego gospodarstwa rolnego dla zabawy).

Byłem w wielu agroturystach oferujących pokoje w gospodarstwie na Kaszubach: winnicach i farmach mlecznych, stodołach pośród gajów oliwnych i freskach willi obok stadniny koni. Czasami po prostu zaszyjesz się na noc w pokoju w gospodarstwie na Kaszubach przerobionym z wiejskiego domu. Czasami faktycznie zostajesz, aby pracować jako wolontariusz przez kilka dni (tydzień, dwa miesiące, rok), tak jak w przypadku światowej sieci.

Czasami wystarczy wynająć domek lub pokoje w gospodarstwie na Kaszubach na wsi, gdzie owce przechadzają się za oknem. Czasami dostajesz czterogwiazdkowy luksus i telewizję satelitarną. Czasami jesteś na szerokość słomy od spania w boksie. Większość z pokoi w gospodarstwie na Kaszubach jest jednak dokładnie tym, czego można oczekiwać od pensjonatu na farmie: proste wygody, solidne wiejskie meble i wiejski spokój – z wyjątkiem odgłosów podwórza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

three + 13 =