Zagęszczanie włosów poprzez systemy

Nie oczekuj, że inwazyjny przeszczep włosów będzie cudownym lekarstwem – zawsze realistycznie podchodź do tego, co można osiągnąć i jak będzie wyglądać efekt końcowy. Oprócz bólu chirurgicznego nie jest to tania opcja i może upłynąć sporo czasu, zanim pojawią się jakiekolwiek wyniki. Może pojawić się gruby odrost, a czasami tylko 80% przeszczepionych włosów zabiera na skórę głowy i rośnie.

Pamiętaj, że jeśli nie podoba Ci się efekt końcowy przeszczepu włosów, nie możesz wykonać tej procedury po raz drugi, a niektórzy pacjenci mieli na tyle pecha, że ​​musieli usunąć wszczepione włosy z powodu złego ułożenia lub niezadowalających rezultatów, gdy włosy odrastają. Z pomocą przychodzą nieinwazyjne systemy na zagęszczanie włosów. W zależności od wybranego systemu na zagęszczanie włosów, do jego budowy używa się różnych materiałów, czyli włosów naturalnych lub syntetycznych.

Podstawa systemu uzupełnień i zagęszczania włosów będzie leżeć na skórze głowy i jest zwykle wykonana z poliuretanu lub materiału typu koronki. Podczas gdy najlepsze systemy na zagęszczanie włosów wykorzystują wysokiej jakości włosy z pasm naturalnych, jeśli masz ograniczony budżet, możesz również znaleźć bardzo dobre i trwałe systemy wykonane z włosów syntetycznych. Włosy są wiązane lub wstrzykiwane do podstawy, zapewniając gotowy system, który mocowany jest na klej. Chcesz mieć widocznie zagęszczone włosy? Zajrzyj na stronę www Hair Again i poznaj systemy zagęszczające włosy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

19 − three =