Sukienki do karmienia – poznaj niezwykłą wygodę!

Jeśli spodziewasz się dziecka w tym roku, wielkie gratulacje od całej ekipy HappyMum, szyjącej sukienki do karmienia! Prawdopodobnie masz już dość ludzi, którzy mówią, że życie nigdy już nie będzie takie samo, więc co może być lepszym pretekstem do zarezerwowania urlopu, pozwalając ci na ostatnią przerwę, w której możesz być całkowicie samolubny, zanim dziecko szaleństwo przejmie?

Przy odrobinie szczęścia, twoja ciąża jest bryzą, ale jeśli jesteś taki jak ja, i zastanawiasz się, jak do cholery mógłbyś wsiąść do samolotu bez rzucania się, nie bój się! Trzeci trymestr będzie nieporównywalnie bardziej przyjemny dla większości kobiet niż pierwszy lub ostatni, co sprawia, że ​​jest to idealny moment, aby zabrać się gdzieś na zasłużony odpoczynek w promieniach słońca. Sukienki do karmienia i sukienki ciążowe są świetnym rozwiązaniem. Są tak łatwe do noszenia na dzień i na noc i są bardzo wygodne, dzięki czemu stanowią kompletną opcję awaryjną.

Prawdopodobnie okaże się, że nie musisz za nie kupować macierzyństwa. Jeśli wybierzesz sukienki do karmienia, czy elastyczną koszulkę o dobrym kroju, czyli takim zakładanym, powinieneś łatwo uciec z normalnym rozmiarem, nawet z rosnącym guzem (wtedy nadal możesz je nosić, gdy dziecko jest tutaj). Wypróbuj fazę ósmą (moja ulubiona) i uważaj na ich regularną sprzedaż i sezonowe obniżki. Płaskie sandały w tym czasie także będą dla Ciebie idealne. A do tego świetnie pasują do sukienek do karmienia.
Zrób sobie przysługę i przestań nosić obcasy, nawet zwykłe wygodne letnie kliny. Zrób coś płaskiego i wygodnego, ale nie idź na nic zbyt trudnego i skomplikowanego – jeśli twój brzuch robi się coraz większy, a bóle pleców, możesz odczuwać ból podczas wsiadania i wysiadania. I możesz mieć zespół obrzękniętej stopy kobiety w ciąży (radość), więc miej to na uwadze! Klapki to również świetny pomysł na stylizację letnią. Byłam w ciąży przez całą wiosnę i lato i rozwinęłam całkowitą niechęć do butów. Moje gorące stopy potrzebowały wolności, a klapki były moimi przyjaciółmi! Jestem frajerem dla przyzwoitych, a na koniec miałem na sobie moje ulubione klapki do pracy i zabawy. Były one koniecznością podczas moich wakacji i przyjąłem parę z pasami na plecach, aby uzyskać trochę dodatkowego wsparcia – coś, z czego cieszyłem się spacerując po błyszczących brukowanych uliczkach Poznania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

two × one =