Peruka naturalna dostosowana do Twoich potrzeb!

Pierwszym krokiem do założenia pierwszej peruki naturalnej jest przygotowanie własnych włosów na perukę. Jeśli masz naprawdę krótkie, przycięte włosy, możesz pominąć ten krok, ale jeśli masz długie włosy, musisz dokonać pewnych regulacji, zanim będziesz mógł założyć syntetyczną perukę. Wierzcie lub nie, ale jest łatwiejsze niż się wydaje!

Spryskaj kilka psików na włosy, aby były bardziej miękkie i łatwiejsze w zarządzaniu. Następnie przeciągnij włosy w ciasne warkocze, aby utworzyć płaską kok. Zabezpiecz go za pomocą kołków, aby upewnić się, że nie jest luźny. Następnym krokiem jest faktyczne umieszczenie peruki naturalnej, aby zobaczyć, jak pasuje i jakie zmiany należy wykonać. Aby to zrobić, będziesz potrzebować zamkniętej peruki naturalnej, aby zakryć włosy przed założeniem peruki naturalnej. Umieść czapkę jaką jest peruka naturalna nad głową, pozostawiając uszy i upewniając się, że zakryłeś wszystkie kosmyki. Weź perukę i włóż ją, dopasowując linię włosów do własnej.

W przypadku koronkowych peruk, możesz mieszać przednią część z własnymi włosami, jeśli chcesz, pozostawiając około pół cala własnych włosów z przodu. Ostrożnie pociągnij perukę ze wszystkich stron, dopasowując ją w razie potrzeby. Peruka naturalna od Rokoko jest wyposażona w regulowane paski na plecach, których można używać do wygodniejszego dopasowania. W tym momencie prawdopodobnie zauważyłeś koronkę wokół linii włosów twojej peruki. Peruka naturalna różni się rodzajem (i tak samo jak ich koronki!), ale dla najbardziej syntetycznej odmiany koronki zakrywają część przedniej części.

Koronkowe peruki naturalne są wytwarzane przez wszystkie pasma włosów wiązane rękami na koronkowej siatce, co nie tylko zapewnia realistyczny wygląd linii włosów / skóry głowy, ale także sprawia, że ​​jest bardziej oddychająca, umożliwiając łatwiejszy przepływ powietrza niż zwykłe peruki. Koronkowa część musi być przycięta w zależności od kształtu linii włosów, aby uzyskać bardzo realistyczną i naturalną przednią linię włosów. Po prostu uważaj, aby nie przeciąć pasm peruki naturalnej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × 1 =