Pensjonat Ostrowo

litamy w pensjonacie Jantar – pensjonat Ostrowo (blisko Karwia)
Położony w jednej z najbardziej idyllicznych części Ostrowa i jednym z najbardziej imponujących i unikalnych miejsc na świecie. Pensjonat Ostrowo – oryginalny, tradycyjny, drobny hotel, zbudowany ze smakiem i troską, wita swoich gości w eleganckich i gościnnych obiektach, które obietnica relaksujących i beztroskich chwil. Łącząc wyjątkową jakość wnętrz i obiektów z równie imponującą stawką, Jantar pensjonat Ostrowo zasłużył na upodobanie gości, którzy znajdują tu swoją prywatną strefę. Usytuowany w spokojnej okolicy, nasz drobny hotel oferuje wspaniały widok na morze i las zgodnie z komfortowymi udogodnieniami i usługami, aby zapewnić niezapomniane wakacje. Ostrowo to także dobre miejsce wypadowe do innych miejsc np. na Kaszuby – agroturystyka Kaszuby lub do Krynicy Morskiej – Krynica Morska apartamenty i kwatery.

Pensjonat Ostrowo (blisko Karwia) oferuje ciepłe i przytulne zakwaterowanie w 11 pokojach wyposażonych we wszelkie udogodnienia, które mogą zapewnić przyjemny pobyt. Do wyboru są pokoje dwuosobowe typu Budget z widokiem na morze i las [18 m²], pokoje dwuosobowe typu Superior z 1 lub 2 łóżkami i częściowym widokiem na morze [21 m²], Pokój dwuosobowy typu Superior z 1 lub 2 łóżkami i widokiem na morze i zamek [18 m²] lub pokoje trzyosobowe z częściowym widokiem Widok na morze [21 m²]. Skorzystaj z atrakcyjnych cenowo usług i udogodnień naszego przytulnego pensjonatu, który łączy idealną lokalizację, dobrze utrzymany wystrój, przyjaznych i pomocnych właścicieli i pracowników, podczas pobytu w jednym z najbardziej popularnych celów turystycznych w Polsce, przez cały rok.

Wszystkie pokoje w pensjonacie posiadają balkon, z pełnym lub częściowym widokiem na morze, gdzie można podziwiać majestatyczny wschód słońca lub jeszcze bardziej imponujący zachód słońca. Wszystkie mają ogrzewanie i klimatyzację, łazienkę z prysznicem, telewizor, aby być na bieżąco z codziennymi wiadomościami i bezpłatnym bezprzewodowym łączem internetowym [Wi-Fi]. Dostępne są również pokoje dla niepalących. Wszystkie pokoje i udogodnienia są codziennie utrzymywane, są zawsze nieskazitelnie czyste, co jest uważane za jedną z najważniejszych cech tego obiektu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

10 + thirteen =