Gdzie na urlop agroturystyka Kaszuby a może Krynica Morska apartamenty

Jedno z najlepszych doświadczeń agroturystycznych w całej Polsce – agroturystyka Kaszuby.

Poniżej przedstawiamy recenzje jednego z gości który zapragnął podzielić się nią na naszym blogu.
Agroturystyka Kaszuby wynajem domków i kwater to wzorcowy model tego rodzaju myślenia przyszłościowego, który może służyć jako antidotum na turystykę pakietową Polsce nad morzem (Krynica Morska apartamenty). Janek i jego rodzina stworzyli niezwykle piękną serię apartamentów i pokoi z własnym wyżywieniem na ekologicznych i zrównoważonych zasadach – od paneli słonecznych na dachu każdego domku po integrację kamienia lokalnego z budynkami. Wytwarzają własny olej, owoce i warzywa, a restauracja jest jedną z najlepszych na środkowej Polsce na Kaszubach. Zaledwie dziesięć minut jazdy samochodem do morza (co widać z balkonu hotelu) Taras to idealne miejsce do popijania wódki z kilkoma oliwkami i odrobiną lokalnego sera. To miejsce jest kulinarnym marzeniem – niełatwo znaleźć miejsca tak dobrze przemyślane i wspaniale wyposażone.

Jeżeli jednak marzą ci się wczasy nad morzem to zapraszamy do Krynicy Morskiej nad morzem Bałtyckim – Krynica Morska apartamenty, pensjonat, kwatery, pokoje gościnne blisko morza.

Aby być uczciwym, Krynica Morska od dawna pracowała nad swoimi problemami związanymi z zanieczyszczeniem od lat 80., a jakość życia w barwnej Krynica znacznie się poprawiła. Region jest także szybką trampoliną dla wielu miejsc docelowych takich jak Trójmiasto, Ostrowo, Karwia czy Półwysep Helski czy Kaszuby gdzie można skorzystać z ofert agroturystyki.

Dwa duże miasta i otaczające je obszary obsługują małe restauracje, sklepy, tradycyjne hotele, apartamenty na wynajem i wiele organizacji, które zachęcają do zrównoważonego rozwoju, zarówno w regionach, jak i regionach oddalonych. Jeżeli nie interesuje cię opcja agroturystyka Kaszuby to przejrzyj ofertę turystyczną nad morzem – Krynica Morska apartamenty do wynajęcia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × 4 =