Ile kosztują wakacyjne pokoje dąbki?

Dąbki to dzielnica Loíza (przylegająca do gminy Isla Verde w Karolinie). Słynie z przekąsek i lokalnych restauracji przy drodze PR-187, gdzie można zjeść mofongo, pinchos, owoce morza, alcapurria, bacalaito i nie tylko. Znajdziesz tu także promenadę o długości 14 mil pomiędzy plażami i namorzynami. Loíza jest również znana jako „Stolica Tradycji”. Jedno z niewielu miejsc w Puerto Rico, gdzie nasze dziedzictwo jest żywo reprezentowane i utrzymywane przy życiu dzięki muzyce bomba i plena, zwłaszcza w wykonaniu Hermanos Ayala i Los Cepedas.

Lekcje tańca Bomba są dostępne w odległości spaceru od naszego obiektu. Promenada jest idealna na spacery, jogging, jazdę na rowerze lub po prostu kontakt z naturą. Kajaki, wypożyczalnie rowerów i skuterów wodnych oraz wyprawy wędkarskie dostępne są w odległości spaceru od pensjonatu gdzie wynajmiesz pokoje dąbki.

W weekendy mieszkańcy i turyści wynajmujący pokoje dąbki uwielbiają odwiedzać okolicę i cieszyć się nią, zwłaszcza w soboty i niedzielne popołudnia. Ożywa dzięki ludziom, muzyce i tańcom. W różnych miejscach w okolicy pojawiają się zespoły i muzycy grający na żywo, gdzie można posłuchać muzyki bomba, plena, merengue i bachata. W weekendy i święta możesz napotkać korki bo dużo ludzi wynajmuje pokoje dąbki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

18 + eight =