Jak działa skup aut Bielany?

Zazwyczaj najpierw musisz wpłacić kaucję za samochód na skupie aut Bielany , który chcesz kupić. W przypadku większości umów sprzedaży ratalnej będzie to 10% lub więcej wartości pojazdu.

Reszta wartości samochodu będzie następnie spłacana w ratach przez okres od 12 do 60 miesięcy (od jednego do pięciu lat).

Wynajem jest organizowany przez dealera samochodowego prowadzącego skup aut Bielany, ale pośrednicy również oferują tę usługę. Stawki są często bardzo konkurencyjne w przypadku nowych samochodów, ale mniej w przypadku samochodów używanych. W przypadku samochodów używanych roczna stopa oprocentowania może wahać się od 4% do 8%. Im niższa liczba, tym lepiej.

Kupując samochód z miejsca jakim jest skup aut Bielany, prawdopodobnie udasz się do niezależnego dealera (prowadzonego przez firmę i będzie przechowywać pojazdy wielu marek) lub franczyzowego (współpracującego z producentem, takim jak Ford lub Volkswagen).

Niezależni dealerzy będą mieli większy wybór samochodów, ponieważ znacznie łatwiej jest im zaopatrywać się w różnych producentów. Znajdziesz też głównie samochody używane, co oznacza, że ​​zazwyczaj pojazdy są tańsze.

Zwykle nie będziesz w stanie znaleźć ofert finansowych 0% lub umów dotyczących dużych depozytów, a APR będzie wynosić około 5-20% – chociaż twoja historia kredytowa wpłynie na stawkę, którą będziesz w stanie uzyskać.

Dealerzy franczyzowi prowadzący skup aut Bielany  to miejsce, w którym można kupić nowy samochód – chociaż pamiętaj, że nowe samochody bardzo szybko tracą na wartości z powodu amortyzacji.

Franczyzy mogą również oferować bardzo konkurencyjne oferty, takie jak finansowanie 0% lub wkłady w wysokości od 500 do 2000 funtów na depozyt samochodowy. Oferty te są częstsze w przypadku nowych samochodów, ale aby uzyskać najlepsze oferty, potrzebujesz również bardzo dobrej zdolności kredytowej do jakości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

nineteen − 4 =