Czy importer zabawek poleca jedynie sprawdzone produkty?

Zabawki są zabawną i ważną częścią rozwoju każdego dziecka. Ale każdego roku wiele dzieci jest leczonych w szpitalnych oddziałach ratunkowych z powodu urazów związanych z zabawkami. Zadławienie jest ryzykiem dla dzieci w wieku 3 lat lub młodszych, ponieważ mają tendencję do wkładania przedmiotów do ust. Producenci i importer zabawek postępują zgodnie z wytycznymi i etykietują większość nowych zabawek dla określonych grup wiekowych. Ale najważniejszą rzeczą, jaką może zrobić rodzic — zwłaszcza jeśli chodzi o młodsze dzieci — jest nadzorowanie zabawy – zaznacza importer zabawek z Gdyni.

Baterie w zabawkach dla dzieci objęte są przepisami bezpieczeństwa. Powinny być zamknięte śrubą i bezpieczną komorą lub wymagać dwóch niezależnych lub równoczesnych ruchów, aby otworzyć komorę baterii. Pamiętaj jednak, że starsze dzieci mogą nadal być w stanie otworzyć bezpieczne komory baterii. Niemowlę ma tendencję do ciekawości wszystkiego i prawie wszystko trafia do jej ust. Tak czujny jak rodzic, mogą zdarzyć się wypadki. Dlatego tak ważne jest zapewnienie bezpieczeństwa zabawkom podczas decydowania, jakimi zabawkami może bawić się Twoje dziecko.

Oto kilka podstawowych wskazówek dotyczących bezpieczeństwa zabawek dla niemowląt i małych dzieci, o których należy pamiętać podczas wybierania zabawek dla dziecka ze sklepu jaki prowadzi importer zabawek:

– Zabawki od importera zabawek są stworzone dla każdej grupy wiekowej, więc nie daj się skusić na wybieranie jakiejkolwiek kolorowej zabawki, która jest na wystawie. Wybierając coś odpowiedniego do wieku Twojego dziecka, upewniasz się, że Twoje dziecko dobrze się bawi, jest bezpieczne i będzie miało coś, co pomoże mu na obecnym etapie rozwoju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

eleven − 9 =