Jakim samolotem leci fracht lotniczy z Chin?

Jeśli przewozisz małe przesyłki, bardziej ekonomiczne może być umieszczenie ładunku w przestrzeni ładunkowej samolotu pasażerskiego, czyli wysyłka jako fracht lotniczy z Chin.

Dostępne są dwa typy samolotów — wąskokadłubowy i szerokokadłubowy — i oba są przeznaczone do przewozu ładunków na paletach lub w kontenerach. Ponieważ fracht lotniczy z Chin podróżuje z pasażerami, obowiązują dodatkowe ograniczenia. Istnieją również ograniczenia dotyczące rozmiaru i wagi w zależności od typu samolotu, linii lotniczej oraz tego, czy towary są wysyłane lokalnie czy za granicę. W przypadku ładunków o znaczeniu krytycznym, które muszą spełniać wąskie okresy dostaw, najlepszym rozwiązaniem mogą być usługi czarterowe. Otrzymujesz wyłączne korzystanie z samolotu z bezpośrednim połączeniem do miejsca docelowego. W większości przypadków jest to najszybszy sposób na wysyłkę w dowolne miejsce, w tym do odległych lokalizacji.

Usługi czarterowe są często wykorzystywane do pilnych potrzeb wysyłkowych w przemyśle energetycznym, wydobywczym i motoryzacyjnym oraz podczas imprez sportowych, sesji filmowych i wprowadzania produktów na rynek. Większość spedytorów lotniczych organizujących fracht lotniczy z Chin posiada rozbudowaną sieć linii lotniczych, które obsługują lokalizacje krajowe i międzynarodowe. Bez względu na to, gdzie są Twoi klienci, możesz z łatwością dostarczyć do nich ładunek. Pojemność na wyciągnięcie ręki Ze względu na częstotliwość lotów komercyjnych pojemność nie stanowi problemu. Nawet jeśli lot zostanie spóźniony, fracht lotniczy z i do Chin zazwyczaj może dostać się na późniejszy lot tego samego dnia i nadal dotrzeć na czas. Ty i Twoi klienci możecie liczyć na szybką i niezawodną obsługę nawet przy niewielkich opóźnieniach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

five + ten =