Agroturystyka z wyżywieniem Kaszuby – dla dzieci i dla dorosłych

Rolnictwo agroturystyczne z wyżywieniem Kaszuby płaci najniższe wynagrodzenie robotnikom rolnym spośród wszystkich robotników. Warunki pracy są nieludzkie z przestępstwa: ludzie muszą pracować przy kurzu i błocie, spalając się w palącym słońcu, aby uzyskać najniższe zarobki (na podstawie stale spadającej względnej ceny produktów rolnych).

Agroturystyka z wyżywieniem Kaszuby powinna zostać zaanektowana przez więzienia i nikt oprócz skazanych na surowe kary więzienia nie powinien pracować na lądzie. Żadna szanująca się osoba nie powinna polegać na zdrajcy zwanym rolnictwem: zdrajcy, który widział, jak jego udział w dochodach stale spada. Przed 1750 rokiem rolnictwo dawało 90% PKB. Teraz daje nie więcej niż 4% (średnia globalna). W krajach rozwiniętych daje nie więcej niż 1% PKB.

Jakie były wady rolnictwa? Rolnictwo, w tym, także zorganizowana agroturystyka z wyżywieniem Kaszuby, zawsze wiąże się z jakimś rodzajem niszczenia środowiska. stąd wiąże się z utratą różnorodności biologicznej i naturalnej roślinności. Dodanie chemikaliów do ekosystemu to kolejny poważny problem. ograniczone posiadanie gruntu lub dostępność gruntów przypadających na captia jest zmienną. Rolnictwo w większości działa na szkodę ekonomii, co prowadzi do nadprodukcji i marnotrawstwa zasobów, jednak jest wspaniałą opcją na wczasy na łownie natury – agroturystyka z wyżywieniem Kaszuby zaprasza do rezerwacji ostatnich wolnych terminów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sixteen − 1 =