Ogrodzenia z kamienia to świetny pomysł na płot!

Kamienie z natury wydają się ciężkie, zapewniając projektowi masę. Szczeliny pionowe nie powinny się pokrywać. Jest to oznaka słabej instalacji. Zmieszaj rozmiary kamienia, rozprowadzając małe i duże kamienie na obszarze. Skorzystaj z przypadkowych kształtów i rozmiarów kamienia, aby stworzyć interesującą i fascynującą kompozycję na ogrodzenia kamienne.

Nie bój się mieszać różnych stylów i kolorów tworząc ogrodzenia z kamienia. Bądź cierpliwy, jest to czasochłonne, ale może być bardzo satysfakcjonujące. Firma Amar Stone oferuje różnorodne forniry z kamienia naturalnego i naturalnego, które można spoinować lub układać na sucho, w różnych niezwykłych kolorach, zarówno do zastosowań zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Odwiedź jeden z naszych salonów dealerskich i zapytaj o naszą krajową półkę, klasyczny szlif lub inne linie produktów z kamienia zewnętrznego. Aby otrzymać bezpłatny katalog w którym znajdziesz ogrodzenia z kamienia lub znaleźć sprzedawcę w pobliżu, skontaktuj się z nami. Bardziej nowoczesne domy (współczesne, postmodernistyczne, w stylu północno-zachodnim itp.) Ogrodzenia z kamienia zmieniają podwórko w cichą oazę, w której można odpocząć, poczytać lub spędzić wieczór z przyjaciółmi. Oznacza to prywatność połączoną z bardziej „naturalnym” wyglądem. W tym celu symulowany kamień („sztuczny kamień”) może stanowić ostateczną oazę na podwórku.

Panele nie tylko zapewniają prywatność i dobre właściwości dźwiękochłonne, ale także mają realistyczny wygląd kamienia. # 4: Czysta prywatność Wiele ogrodzeń winylowych ma większe panele między szeroko rozstawionymi słupkami. Efektem jest ogrodzenie winylowe, które bardziej przypomina zewnętrzną ścianę lub barierę niż bardziej tradycyjne ogrodzenie. Ta opcja jest świetna, jeśli chcesz trzymać zwierzęta i dzieci w środku – i wyjrzeć oczy. Widzieliśmy ten styl we wszystkim, od większych osiedli po małe podmiejskie domy i miejsca prowadzenia działalności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

seventeen − 5 =