Poznaj różne rodzaje rynny Puck!

Głównym celem systemu rynnowego jest odprowadzenie wody z dachu i z dala od domu lub budynku. Wiele osób zastanawia się, jakie rynny deszczowe są najlepsze dla ich domu lub firmy, ale nie ma prostej odpowiedzi na to pytanie. Najlepszy system rynnowy dla projektu zależy od różnych czynników, na które wpływa sama rynna, dom i jego otoczenie. Dzisiaj przyjrzymy się czynnikom rynnowym.

Rynny bez szwu a rynny segmentowe:
Jedno z najczęściej zadawanych pytań, które napotykamy w tej dziedzinie, brzmi: „Czy potrzebuję rynien bez szwu czy rynien segmentowych?” Cóż, zacznijmy od przypomnienia sobie, czym jest bezszwowa rynna. Rynny Puck wykonywane są w maszynach rynnowych z metalowego zwoju. Istnieją różne maszyny do robienia różnych profili, a te maszyny mogą również obsługiwać różne grubości metalu, gdy zginają początkową kratkę, aby uzyskać ostateczny kształt deszczowej rynny Puck. To powiedziawszy, rynny Puck bez szwu nie mają żadnych „szwów” ani nacięć i są wykonywane w domu klienta przy użyciu maszyny znajdującej się wewnątrz wózka wykonawcy rynny. Są wykonane na zamówienie, ponieważ są w pracy, w której zespół rynnowy mierzy dom i strzela do rynny. Oznacza to również, że w prostych częściach systemu rynnowego zwykle nie ma połączeń, a jedynie w narożnikach ukośnych. A mówimy zwykle, że czasami rynny są zbyt długie, że potrzebne jest połączenie pośrodku, na przykład w budynkach komercyjnych, jeśli dostęp do miejsca, w którym jest zainstalowana rynna, jest bardzo ograniczony.

Specjalista od rynien z Pucka będzie wycinał rogi podczas montażu rynien, aby połączyć ze sobą elementy, więc te narożniki również będą wykonane na zamówienie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 × 1 =