Zleć transport Bielany – firma z Warszawy oferuje usługi przeprowadzkowe!

Chociaż czasy się zmieniły, odkąd firma oferująca transport Bielany została założona w 1991 roku, nasza misja pozostała niezmieniona – zapewnić profesjonalny portfel usług transportowych i magazynowych, które są niezawodne, opłacalne i reagują na potrzeby osób i firm w szybko rozwijającej się branży ewoluuje. Jesteśmy dogodnie zlokalizowani w północnej Warszawie przy autostradzie M25 i zaledwie 20 minut od centrum Warszawy (i na Bielanach), gdzie jesteśmy w stanie przeprowadzić przeprowadzki biur.

Nasz obiekt obejmuje 88 000 m² powierzchni magazynowej ogólnej, 20 000 m² powierzchni magazynowej wysokiego składowania oraz 2000 miejsc paletowych. Nasz specjalnie wybudowany magazyn jest w pełni alarmowany i monitorowany przez CCTV 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Z dumą możemy również wspomnieć, że posiadamy własną nowoczesną flotę dwudziestu siedmiu pojazdów, z których każdy jest w pełni utrzymany i wyposażony w śledzenie satelitarne w czasie rzeczywistym. Oferujemy kompleksowy transport Bielany – zakres usług obejmujący przeprowadzki krajowe i międzynarodowe, transport samochodowy, przeprowadzki firmowe, spedycję, magazynowanie, w tym samo składowanie oraz wysyłkę dzieł sztuki.

Firma Super transport Bielany ma zaszczyt liczyć wśród swoich klientów, prestiżową Operę, projektantów wnętrz czy firmy zajmujące się przeprowadzkami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

two × one =