Otwieranie auta Warszawa – szybko i tanio!

Jak on to zrobił? Jak ślusarze robią klucze i inne ciekawe rzeczy, takie jak awaryjne otwieranie auta Warszawa? Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak twój ślusarz zrobił to, co zrobił? Jak sprawił, że klucz pojawił się z powietrza lub jak tak łatwo otworzył ten zamek?

Oto jak to się robi. Nowsze samochody nie mają kluczyków (tylko FOB) lub mają klucze wycinane laserowo więc otwieranie auta Warszawa jest znacznie prostsze. Klawisze wycinane laserowo różnią się od starego klucza standardowego, ponieważ często są ścięte w środku, a nie na krawędzi.

Jak więc ślusarze oferujący awaryjne otwieranie aut w Warszawie wycinają klucze laserowe? Klucz do klucza laserowego wygląda bardziej jak grawer niż nóż do kluczy. Istnieją zasadniczo dwa typy nożyków do kluczy o wysokim poziomie bezpieczeństwa. Znacznik i pomysłodawca. Znacznik pokazany na klipie poniżej wykorzystuje prowadnicę do śledzenia oryginalnego klucza na identycznie zamontowanym pustym duplikacie. Te maszyny kosztują około 15 000 złotych.

Maszyna do inicjowania klucza laserowego nie potrzebuje dostępnego klucza, więc otwieranie auta Warszawa jest znacznie prostsze i nie wymaga wielu narzędzi. Twórcą klucza jest sterowana komputerowo maszyna z kluczem używana do wycinania klucza nawet wtedy, gdy klucz nie jest dostępny. Ślusarze mogą uzyskać nacięcia na klucz w niektórych obudowach, dekodując inny zamek w pojeździe, taki jak zamek drzwi. Ale często te zamki nie zawierają wszystkich nacięć, a lokalny ślusarz użyje Twojego numeru VIN, aby uzyskać odpowiednie nacięcia na klucz. Po zaprogramowaniu tych cięć w maszynie, inicjator klucza laserowego zajmie się resztą. Ten element wyposażenia może kosztować do 6 000 złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

seventeen + fifteen =