Sposoby na zagęszczanie włosów

Każdy chce zdrowszych, grubszych i mocniejszych włosów. Od uderzania w każdą maseczkę do włosów bogatą w pożywne suplementy do włosów, większość z nas jest gotowa zrobić (lub kupić!) Wszystko, co pomoże nam uzyskać włosy godne największej gwiazdy. Rozmawialiśmy z trychologiem i sławnymi fryzjerami, aby rozbić wszystko, co musisz wiedzieć aby zagęszczanie włosów przynosiło rezultaty.

Przede wszystkim umów się na specjalistyczne zabiegi na zagęszczanie włosów, takie jak zagęszczanie keratynowe czy kanapkowe. Nie zapominaj jednak o jedzeniu – bo ono również wpływa pozytywnie na zagęszczanie włosów. Mamy wśród nas świetne wieści dla miłośników awokado. Według specjalistki ds. Produktów i techniki oraz certyfikowanego trychologa Rokoko, dieta pełna zdrowych tłuszczów jest najważniejszą rzeczą do rozważenia, jeśli chcesz gęstych i zdrowych włosów. „Podczas gdy genetyka determinuje fakturę i zwijanie się włosów, nasza dieta odgrywa rolę w procesie ekspresji genów”, mówi trycholog z Rokoko. „Pamiętaj, aby uzyskać mnóstwo dobrej jakości białka i dobrych tłuszczów, takich jak oliwa z oliwek i Omega 3.” Zaleca takie produkty, jak łosoś, awokado, orzechy, warzywa i owoce, aby uzyskać wszystkie kluczowe składniki odżywcze potrzebne do wzrostu silniejszych włosów.

Używaj także odpowiedniego szamponu i odżywki na zagęszczenie włosów. To oczywiste, ale różne typy włosów wymagają określonych produktów, które zaspokoją ich wymagające potrzeby. Starsza stylistka z salonu fryzjerskiego, twierdzi, że osoby o delikatnych włosach powinny szukać szamponu zwiększającego objętość i odżywek, takich jak te kupione w Rokoko, aby uzyskać fałszywą grubość i zwiększyć połysk. Dla osób z grubymi włosami proponuje produkty, które oswajają puszenie i nawilżają, takie jak odżywki wygładzające.

Jeśli chcesz wiedzieć jakie skuteczne sposoby na zagęszczające włosy naprawdę działają, zajrzyj na stronę firmy zageszczaniewlosow.pl i poznaj jej ofertę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × three =