Agroturystyka Stężyca zaprasza wszystkie dzieci!

Większość dzieci w miastach komunikuje się w jednym lub dwóch językach i nie ma dużej wiedzy na temat wiejskiej kultury i dialektów. Z drugiej strony kaszubskie centra agroturystyczne prezentują tradycyjny styl życia i prezentują wiejską sztukę i rzemiosło, muzykę, jedzenie i literaturę. To spotkanie z inną kulturą poszerzy perspektywę dziecka na społeczeństwo i przyniesie do domu przesłanie, że każda kultura na Kaszubach jest równie cudowna i należy ją szanować.

Ośrodki agroturystyczne, takie jak agroturystyka Stężyca, zapewniają wspaniałą przerwę od iPadów i komputerów, dzięki czemu dzieci mogą patrzeć poza blask ekranów LCD. Na farmie dzieci mają mnóstwo miejsc do zabawy, gdzie można biegać i czerpać świeże powietrze. Ośrodki agroturystyczne, takie jak agroturystyka Stężyca, organizują również zabawy, takie jak polowania na padlinożerców i inne gry edukacyjne, które wymagają także ćwiczeń fizycznych. To świetny sposób na wzbudzenie sympatii podczas zajęć na świeżym powietrzu u dzisiejszych dzieci, które wolą gry wideo i media społecznościowe od gier ze starej szkoły. Oto niektóre ze sposobów, w jakie wizyta w centrum jakim jest agroturystyka Stężyca może przyczynić się do zwiększenia świadomości dziecka na temat różnych aspektów przyrody.

Weekendowa wycieczka do gospodarstwa agroturystycznego i rolnego może zapewnić rodzinny czas dobrej jakości, jednocześnie przybliżając dziecku przyrodę i ucząc go tradycyjnych technik rolniczych. Udaj się więc do gospodarstwa w Stężycy z maluchem na kolejny wypad, na edukacyjny i przyjemny dzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

thirteen + thirteen =