Długopisy reklamowe

Spersonalizowane pióra i długopisy reklamowe oferują świetne wrażenia
Długopisy reklamowe sięgają daleko wstecz. Jeśli jesteś właścicielem małej firmy lub zarządzasz nią, inwestowanie w długopisy promocyjne oraz reklamowe jest jednym z najlepszych sposobów na zwiększenie zasięgu i zatrzymanie klientów. Długopisy reklamowe i promocyjne to nie tylko świetny sposób na reklamę, ale także wygoda i poręczność.

Gdy klient otrzyma twoje logo, będzie mu przypominać o Twojej firmie i wartości, jaką przynosi im za każdym razem, gdy ją piszą. Długopisy reklamowe to świetny element do organizowania wydarzeń i konwencji sieciowych. Co więcej, inni, którzy zostaną na nie narażeni, również dowiedzą się o Twojej firmie. Koszt wyświetlenia wyciśniętego pióra jest niewiarygodnie niski – około 1/10 procenta.

Długopisy reklamowe mają różne kształty, kolory, materiały i ceny. Wybierając długopis dla swojej firmy, ważne jest, aby wybrać taki, który jest odpowiedni do celów marketingowych. Pióro z prostym logo skutecznie zatrzymuje obecnych klientów, robi wspaniałe prezenty pracownicze i jest przydatne w biurze. Jeśli chcesz rozwijać swoją firmę, będziesz chciał wybrać długopis, który ma wystarczająco duży obszar do drukowania, aby zawierał logo, silne wezwanie oraz numer telefonu lub adres internetowy, aby przyciągnąć nowych klientów.

Inną kwestią przy wyborze pióra promocyjnego jest zachowanie. Czy twoje pióro zagubi się na dnie czyjejś torebki lub zapomni w szufladzie – czy będzie to instrument do pisania dla klienta? Dodatkowe funkcje i unikalne wzory mogą pomóc w uniknięciu zagubienia pióra w bałaganie.

Pamiętaj, aby wybrać pióro, które przemawia do rodzaju klientów, których chcesz przyciągnąć. Jeśli obsługujesz społeczność IT, rozważ pióro z wbudowanym rysikiem. Jeśli zajmujesz się finansami, pomyśl o piórze z wysokiej jakości materiałów, takich jak metal, który czuje się wykonawczy.

Niezależnie od konstrukcji pióra, wybierz jedną z wysokiej jakości farb. Pióra z tuszem niskiej jakości mogą się zatkać, mogą być szare i irytująco przestać działać bez wyraźnego powodu. Pióra z wysokiej jakości atramentem będą płynnie pisać na różnych powierzchniach i powinny płynnie przesuwać się po papierze. Ważną kwestią jest również kolor tuszu – większość długopisów promocyjnych jest czarna lub niebieska – ale niektóre mogą być również zamawiane w innych kolorach.

Sutter Group współpracuje z wieloma dostawcami, aby zapewnić, że wszystkie długopisy reklamowe, które projektujemy dla naszych klientów, są idealnie dopasowane do ich potrzeb. Nasze preferowane długopisy pochodzą z Prodir. Oferują ogromny wybór kombinacji kolorystycznych i wykończeń, wykorzystują bardzo wysokiej jakości tusz i za tę cenę nie można ich pokonać. Większość ich produktów oferuje również wiele obszarów nadruku, które pozwalają na uzyskanie informacji kontaktowych o Twojej organizacji, oprócz logo.

Kto używa długopisów z logo?
68% midwesternerów ma długopis z logo – znacznie powyżej średniej amerykańskiej.
56% konsumentów w USA posiada własne przybory do pisania.
Więcej kobiet niż mężczyzn posiada własne długopisy z logo – 58% vs 54%.
Wszystkie zaprojektowane przez nas artykuły promocyjne mają szansę stać się podstawą życia konsumenta. Długopisy reklamowe mają potencjał, aby odgrywać bardzo widoczną rolę w codziennym użytkowaniu. Wysoce widoczne codzienne użytkowanie pozwala na zobaczenie przedmiotu przez wielu innych ludzi – w pracy, w kawiarni, na spotkaniu biznesowym, w metrze itp. W każdym przypadku obecność długopisu z logo mówi światu, że Twój firma dba o swoich klientów i pracowników. Informuje również ludzi, że Twoi klienci są dumni z Twojej marki i cieszą się wymachując przedmiotami dostosowanymi do nazwy Twojej marki w całym mieście.

Jeśli twoja organizacja oferuje unikalne i niedrogie sposoby promowania swojej firmy, długopisy promocyjne są świetnym rozwiązaniem. Oferujemy również usługi projektowania i znakowania różnych dodatkowych artykułów promocyjnych, takich jak przenośne banki mocy i ładowarki do telefonów. Zachęcamy do robienia zakupów w sklepie internetowym. Możemy zestawiać pakiety promocyjne zawierające kilka powiązanych spersonalizowanych elementów dla Twojej organizacji; tj. niestandardowe ładowarki do telefonów komórkowych, przenośne zasilacze, przenośne głośniki bluetooth, słuchawki, pisaki i opakowania. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych artykułach promocyjnych i jak zmaksymalizować liczbę wyświetleń reklamówki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

17 + 5 =