Jaką fryzurę zaprojektuje dla Ciebie fryzjer Ursynów?

Kontrast nie jest cechą negatywną, której należy unikać. Zadaj sobie pytanie, jakie cechy osobowości chcesz zaprojektować i przeanalizuj jego słabości. Fryzura, która kontrastuje z twoim ubraniem, dodaje element złożoności twojej postaci. Jednak cały zespół powinien zawsze kończyć się harmonijnym wykończeniem. Pamiętaj o różnych czynnikach, takich jak miejsce pracy, twoje działania i częstotliwość uczestniczenia w formalnych wydarzeniach jakie organizuje fryzjer Ursynów.

Czy często znajdujesz się w centrum uwagi opinii publicznej i pod obserwacją jako fryzjer Ursynów? Być może unikasz światła reflektorów na rzecz ustawienia biurowego? Masz zamiłowanie do sportu lub aktywności na świeżym powietrzu? Pamiętaj, że Twój wybór fryzury może albo rzutować, albo wręcz umniejszać te cechy. Podobnie, długość twoich włosów wpływa na to, jak twój wygląd wpływa na opinie ludzi. Wiele badań wykazało, że mężczyźni z krótkimi włosami, dłuższymi z przodu są postrzegani jako pewni siebie i przystojni. Mogą jednak wydawać się bardziej egoistyczne. Jednak mężczyźni o średniej długości włosach w połączeniu z częścią boczną zostali uznani za sprytnych i dobrze wykwalifikowanych. Jednak mogą wydawać się nietolerancyjni.

Wreszcie mężczyźni z długimi włosami jakie zapuszcza dla Ciebie fryzjer Ursynów mogą być postrzegani jako sympatyczni, ale mniej inteligentni. Z pewnością w tych uprzedzeniach roi się od stereotypów. Nie możemy jednak uniknąć ludzkiego instynktu opartego na konstrukcjach społecznych. Powyższe spostrzeżenia wskazują, w jakim stopniu fryzura wpłynie na twój wpływ na otoczenie. Dlatego ważne jest, aby wziąć pod uwagę wszystkie czynniki, aby stworzyć skoordynowaną projekcję twojej prawdziwej tożsamości nim odwiedzisz fryzjera na Ursynowie. Obejmuje to wszystko, od garnituru i jego kroju, przez kombinację koszuli/krawata, zegarek i wybór butów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

fourteen + 1 =