Wagi i kasy fiskalne

Firma Arkomp ma długą tradycję tworzenia sprawdzonych wewnętrznych rozwiązań fiskalnych online.
Nasze portfolio produktów obejmuje:
Elektroniczne kasy fiskalne -oferujemy najlepsze modele, szeroko stosowane elektroniczne kasy fiskalne ze zintegrowanym terminalem GPRS. Umożliwiają bezprzewodowe połączenie z administracją podatkową lub zdalnym serwerem klienta w celu kontroli danych. Pozwala to administracji podatkowej sprawować nadzór nad obliczaniem podatków w sprzedaży detalicznej. Urządzenia te obsługują scentralizowane zarządzanie kasami w Twojej sieci sprzedaży i ułatwiają codzienną aktualizację artykułów (PLU) przechowywanych w zdalnych kasach, bez względu na ich liczbę. Komunikacja między użytkownikiem a zdalnymi kasami fiskalnymi odbywa się za pośrednictwem sieci GSM.

Elektroniczne kasy fiskalne mają wiele ważnych cech, takich jak: szybki i cichy druk termiczny, możliwość wstawienia 9500 PLU, 100 oddziałów i 10 operatorów do bazy danych, trzy indywidualne metody płatności (gotówka, czek i karta kredytowa), drukowanie 500 PLU na jednym rachunku, użycie skanera kodów kreskowych, automatycznego nawijania rolki papieru i nie tylko. Pełna lista funkcji i specyfikacji jest dostępna na dedykowanych stronach z opiniami.

Drukarki fiskalne firmy Arkomp są ważną częścią oferowanych przez nas rozwiązań fiskalnych online. Są to wysokiej jakości drukarki termiczne zaprojektowane dla wszystkich rodzajów sklepów detalicznych i supermarketów. Łączność za pośrednictwem portów Ethernet i USB zapewnia szybką komunikację i drukowanie paragonów fiskalnych. Podobnie jak elektroniczne kasy fiskalne Arkomp, drukarki również mają zintegrowany terminal GPRS do połączenia z serwerem administracji podatkowej lub zdalnym serwerem klienta. Drukarki można podłączyć do szuflad kasowych i zewnętrznego wyświetlacza. Wraz z kasami fiskalnymi nasze drukarki tworzą świetny system POS. Niektóre z głównych funkcji drukarki to: do 120 000 pozycji (PLU), do 100 operatorów, do 800 pozycji na paragon, 9 stawek podatkowych, pamięć fiskalna z 2000 raportami dziennymi, drukowanie kodu QR, wbudowany wyświetlacz dla operatora , drukowanie logotypów graficznych i nie tylko.

Administrator danych sprzedaży Arkomp to solidne rozwiązanie zaprojektowane w celu zapewnienia zdalnej łączności SSL z serwerem administracji podatkowej za pośrednictwem sieci mobilnej / Internetu. Jest to szczególnie przydatne w miejscach, w których nie jest dostępna łączność przewodowa. Dodatkowo, systemy firmy Arkomp mogą być wykorzystywane do zdalnego dostępu do elektronicznych kas fiskalnych lub drukarek POS w celu zdalnego sterowania i monitorowania sprzedaży. Stanowi kompletne rozwiązanie dla oprogramowania podatkowego i jest rdzeniem systemu poboru podatku VAT.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

thirteen + six =